Tel: +420 722 792 851
  • Čeština
  • English

Informace

První srpnový víkend 5.8. - 6.8., v zápětí po světově známém Skate´n´Chill campu se můžete těšit na další ročník tradičních skate slalomových závodů Skate ´n´Roll v Poličce. Letošní rok se ponese ve znamení několika změn. Vzhledem k dosažení všech možných organizátorských met, chceme letos lehce zvolnit a už se nehnat za finančními výhrami a vysokými zisky bodů ať už do světového nebo českého poháru. To však neznamená, že bude méně propocených trik, sedřených zad a radostných tváří. Jelikož i letos se můžete těšit na prímové PRIME závody dokonce i s titulem mistrovství ČR!

Sobota 5. srpna

V sobotu se vrátíme k novodobé historii poličského skejtu a pojedeme dva slalomy na Starohradské ulici (https://goo.gl/maps/hpfZFPNU3vB2), kde se jely závody v roce 2008. Začneme GIANT slalomem a pokračovat HYBRIDem, zda se pojede i H2H souboj v rámci hybrid slalomu se uvidí podle časových možností. Kopec pro giant a hybrid slalom je má krásný nový koberec, sice není tak rychlý jako například giantová lokace v roce 2016, nicméně o to hezčí svezení nabízí díky své šíři.

Neděle 6. srpna

Neděle bude tradičně netradiční. Tradičně pojedeme TIGHT slalom a netradičně opustíme nábřeží, jelikož se v Poličce spokojíme jenom s tím nejlepším a asfalt už holt není co bývával. Tudíž nedělní klání se bude konat na ulici Husova (https://goo.gl/maps/T5DdQaGkLmx). Pro závodníky to znamená opět krásný, nový, slaďoučký asfaltíček a pro diváky nové chodníky a sem tam i ten nějaký stín. Tight slalom pojedeme kvalifikace a pak si to dáme hlava nehlava! (Head to Head)

Fotografie trati

Časový plán

5. srpna - sobota
8.30 Registrace a trénink TEENS, JUNIORS, WOMEN, OPEN
10.00 Konec registrace & Start GIANT slalom TEENS, JUNIORS, WOMEN, OPEN
12.30 Přestavba a start trenink GIANT slalom KIDS
13.00 Závod GIANT slalom KIDS
13.30 trénink HYBRID slalom (paralel)
14.30 start HYBRID slalom
Poté případně Head to Head a letmý kilometr
6. srpna - neděle
10.00 Trénink
11.00 Kvalifikace TIGHT slalom (paralel)
12.00 Head to Head TIGHT slalom
cca 15.30 vyhlášení celkových vítězů