Tel: +420 722 792 851
  • Čeština
  • English

Sponzoring

V roce 2017 město Polička hostí mistrovství ČR ve slalomu na skateboardu. Po velice vydařených závodech v uplynulých letech v čele mistrovství světa před třemi lety rozhodně nechceme stagnovat. Letošní ročník bychom rádi směřovali více na objevení nových skejtových talentů. Na mistrovství světa jsme měli rekordní účast závodníků a i přesto, že letos usilujeme spíše o získání nových tváří je o poličskou skejtovou slavnost obrovský zájem napříč světem. Tudíž letos očekáváme například jezdce z Brazílie, Ruska, Švédska a vlastně celé Evropy.

Skvělá atmosféra, mimořádné výkony a nekonečná párty jsou domény poličského Skate'n'Roll. Letošní rok si užijí zase o to víc diváci i jezdci, jelikož se opět celý závod přesouvá na oba dny do centra města Poličky. Slalomy jedeme celkem tři a to rovnou v pěti kategoriích, které jsou koncipované s důrazem na podporu mladých nadějí skate slalomu (tři kategorie pro jezdce do 18ti let, OPEN kategorie a kategorie WOMEN).

Potřebujete-li pořádnou reklamu, a nebo byste jenom chtěli podpořit letošní Czech Skate´n´Roll v Poličce? Budeme moc rádi za jakoukoli spolupráci. Není nic jednoduššího, než zanechat zprávu a můžeme dohodnout cokoliv. Možností na propagaci je obrovské množství od letáků, plakátů, samolepek, startovních čísel, trik, stánků, bannerů, webové stránky, facebookové stránky, logo ve videu, zmínění vaší firmy / jména několikrát během závodu spíkrem a nebo klidně vzducholoď. Těšíme se na vaší podporu!

Petr Matouš +420 722 792 851
Jiří Trávníček +420 608 811 854
info@skatenroll.cz

Upoutávka 2016

WORLD Skate´n´roll Policka 2014 from 3heads on Vimeo.

WORLD Skate ´n´ roll Polička 2014 teaser from 3heads on Vimeo.

Skate´n´roll Polička 2013 - shortcut from 3heads on Vimeo.

Skate´n´roll Polička 2013 from 3heads on Vimeo.

Děkujeme

Enter

Entershop

Horsefeathers

Horsefeathers

Jägermeister

Jägermeister

Polička

Město Polička

Unet

Unet

REK

REK

Megatec s.r.o

Megatec s.r.o